Akbank Makine Öğrenmesi Bootcamp

Akbank Makine Öğrenmesi Bootcamp Başlıyor!
(9 Ekim - 2 Kasım 2023)

Akbank ve Global AI Hub iş birliğinde yapay zeka ve modern dijital teknolojiler ve makine öğrenimi alanında temel bilgi seviyesi edinilmesi adına sizler için özenle hazırlanan Makine Öğrenmesi Bootcamp’i Başlıyor!

3 hafta sürecek ve Türkçe yapılacak bu sertifikalı programa katılmaya hak kazanan kişiler Makine Öğrenimi ve algoritmaların nasıl çalıştığını anlamak gibi konularda kendilerini geliştirirken mentor rehberliğinde öğretici nitelikte bir proje yaparak portföylerini geliştirebilecekler!

Ücretsiz olarak katılım sağlayabileceğiniz ve kariyerinize yepyeni bir sayfa açabileceğiniz Makine Öğrenmesi Bootcamp’ine başvuran herkese Yapay Zekaya İlk Adım ve Introduction to Machine Learning eğitimi ücretsiz olacak. Bootcamp’i başarıyla tamamlayan katılımcılar arasından Akbank’ta staj imkanlarına erişme, mentorluk programlarına dahil olma gibi birçok fırsatla buluşabilecekler. Mükemmel bir 3 hafta geçirerek kendinize yatırım yapmaya başlayın!

Program İçeriği

Networking Fırsatı!

  • Alacağınız eğitimlerin yanında, Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden yapay zeka alanında çalışan, bu alanda kendini geliştirmek isteyen, farklı alanlardan kampa katılan hevesli ve meraklı katılımcılar ile tanışma fırsatı yakalayabileceksiniz. Ayrıca iletişimimizi sürdüreceğimiz Discord kanalı üzerinden Bootcamp katılımcılarıyla networkünüzü genişletebilirsiniz!

  • Global AI Hub olarak topluluğun öğrenme aşamasındaki öneminin farkındayız. Topluluk öğrenmesi sayesinde Yapay Zeka Okuryazarlığı Bootcamp’inde alacağınız eğitimleri hem daha hızlı hem de daha efektif bir şekilde tamamlayacaksınız!

Başvuru Detayları:

  • Son Başvuru Tarihi: 7 Ekim 2023
  • Bootcamp’e başvuru için herhangi bir ön koşul yoktur. Başvuru formunu doldurarak kolaylıkla bootcamp’e başvuru yapabilirsiniz.
  • Tüm iletişimler verdiğiniz email adresi üzerinden yapılacaktır.
  • Programa kabul edilen üyeler mail aracılığı ile bilgilendirilecektir ve programın Discord sayfasına davet edilecektir.

Makine Öğrenmesi Bootcamp'e Hoşgeldiniz!

Akbank Makine Öğrenmesi Bootcamp’in 1. Aşamasına Hoşgeldin! 🌟 Global AI Hub ile çıkacağın bu Yapay Zeka Yolculuğunun ilk adımında seni de aramızda göreceğimiz için çok mutluyuz!

 

Bootcamp programının birinci aşamasına Introduction to Machine Learning eğitimi ile başlıyoruz. Bu eğitimi bitirmek 2. aşamaya geçmek için zorunludur. Ayrıca opsiyonal olarak sana bu bootcampte 150 Euro değerinde Yapay Zekaya İlk Adım kursunu ücretsiz olarak sunuyoruz.

 

Eğitimi bitirdikten sonra Bootcamp 2. aşaması için buradan bulabileceğin forma 9 Ekim tarihine kadar sertifikanı yüklemeni rica edeceğiz. 2. aşama değerlendirmeleri Bootcamp’in ilk aşamasını başarı ile tamamlayan kişiler arasında yapılacaktır. Maillerini kontrol etmeyi unutma 📧 Açılış webinarına katılabileceğin saba özel linki başvuru yaptığın mail adresine ileteceğiz. Açılış webinarında görüşmek üzere!

 

Sevgiler

Global AI Hub Community