Akbank Python Bootcamp

Python Bootcamp Başlıyor!
(1 Şubat - 28 Şubat 2023)

Akbank ve Global AI Hub iş birliğinde yapay zeka ve modern dijital teknolojiler alanlarında, okuryazarlık, programlama ve temel bilgi seviyesi edinmeniz için özenle hazırlanan Python Bootcamp’i başlıyor!

4 Hafta sürecek bu benzersiz eğitim programına katılarak Python programlamanın temellerini öğrenebilecek, karmaşık problemleri en kolay şekilde çözümlemenin yollarını keşfedeceksiniz. Uzman eğitmenler ve mentorler ile birlikte farklı alanlardan katılımcılarla tanışabilme imkanı kazanabileceksiniz.4 Hafta sürecek bu benzersiz eğitim programına katılarak Python programlamanın temellerini öğrenebilecek, karmaşık problemleri en kolay şekilde çözümlemenin yollarını keşfedeceksiniz. Uzman eğitmenler, mentorler ve katılımcılarla tanışabilme imkanı kazanabileceksiniz. Bu programa dahil olacak ve tamamlayacağınız projeyi başarıyla tamamlayarak portföyünüzü geliştirebileceksiniz.

Ücretsiz olarak katılım sağlayabileceğiniz ve kariyerinize yepyeni bir sayfa açabileceğiniz Python Bootcamp’ine başvuran herkese Introduction to Python eğitimi ücretsiz olacak. Bootcamp’i başarıyla tamamlayan katılımcılarımız arasından Akbank’ta staj imkanlarına erişme, mentorluk programlarına dahil olma gibi birçok fırsatla buluşabilirsiniz. Mükemmel bir 4 hafta geçirerek kendinize yatırım yapmaya başlayın!

Program İçeriği

Networking Fırsatı!

  • Alacağınız eğitimlerin yanında, Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden yapay zeka alanında çalışan, bu alanda kendini geliştirmek isteyen, farklı alanlardan kampa katılan hevesli ve meraklı katılımcılar ile tanışma fırsatı yakalayabileceksiniz. Ayrıca iletişimimizi sürdüreceğimiz Discord kanalı üzerinden Bootcamp katılımcılarıyla networkünüzü genişletebilirsiniz!
  • Global AI Hub olarak topluluğun öğrenme aşamasındaki öneminin farkındayız. Topluluk öğrenmesi sayesinde Yapay Zeka Okuryazarlığı Bootcamp’inde alacağınız eğitimleri hem daha hızlı hem de daha efektif bir şekilde tamamlayacaksınız!

Başvuru Detayları:

  • Son Başvuru Tarihi: 29 Ocak 2023
  • Bootcamp’e başvuru için herhangi bir önkoşul yoktur. Başvuru formunu doldurarak kolaylıkla bootcamp’e başvuru yapabilirsiniz.
  • Tüm iletişimler verdiğiniz email adresi üzerinden yapılacaktır.
  • Programa kabul edilen üyeler mail aracılığı ile bilgilendirilecektir ve programın discord sayfasına davet edilecektir.