Coming soon! | Explore the latest trends and insights in the tech industry by participating Digital Talent Summit

Take the Survey and Get a Free Ticket

x

Akbank Veri Analizi Bootcamp

Veri Analizi Bootcamp Başlıyor!
(1 Mayıs - 30 Mayıs 2023)

Akbank ve Global AI Hub iş birliğinde yapay zeka ve modern dijital teknolojiler ve makine öğrenimi alanında temel bilgi seviyesi edinilmesi adına sizler için özenle hazırlanan 4 hafta sürecek Veri Analizi Bootcamp’i Başlıyor!

Python, Veri Analizi ve Makine Öğrenmesi ile alakalı teorik ve bolca pratik içeren bu programda uçtan uca projeler geliştirebileceksiniz. Karmaşık problemleri en kolay şekilde çözümlemenin yollarını öğrenebilecek, uzman eğitmenler ve mentorler ile birlikte öğretici nitelikte bir proje yaparak portföylerini geliştirebilecekler!

Ücretsiz olarak katılım sağlayabileceğiniz ve kariyerinize yepyeni bir sayfa açabileceğiniz Veri Analizi Bootcamp’ine başvuran herkese Python for Machine Learning eğitimi ücretsiz olacak. Bootcamp’i başarıyla tamamlayan katılımcılar arasından Akbank’ta staj imkanlarına erişme, mentorluk programlarına dahil olma gibi birçok fırsatla buluşabileceksiniz! Mükemmel bir 4 hafta geçirerek kendinize yatırım yapmaya başlayın!

Program İçeriği

Networking Fırsatı!

  • Alacağınız eğitimlerin yanında, Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden yapay zeka alanında çalışan, bu alanda kendini geliştirmek isteyen, farklı alanlardan kampa katılan hevesli ve meraklı katılımcılar ile tanışma fırsatı yakalayabileceksiniz. Ayrıca iletişimimizi sürdüreceğimiz Discord kanalı üzerinden Bootcamp katılımcılarıyla networkünüzü genişletebilirsiniz!

  • Global AI Hub olarak topluluğun öğrenme aşamasındaki öneminin farkındayız. Topluluk öğrenmesi sayesinde Yapay Zeka Okuryazarlığı Bootcamp’inde alacağınız eğitimleri hem daha hızlı hem de daha efektif bir şekilde tamamlayacaksınız!

Başvuru Detayları:

  • Son Başvuru Tarihi: 28 Mart 2023
  • Bootcamp’e başvuru için herhangi bir ön koşul yoktur. Başvuru formunu doldurarak kolaylıkla bootcamp’e başvuru yapabilirsiniz.
  • Tüm iletişimler verdiğiniz email adresi üzerinden yapılacaktır.
  • Programa kabul edilen üyeler mail aracılığı ile bilgilendirilecektir ve programın Discord sayfasına davet edilecektir.

Veri Analizi Bootcamp'ine Hoşgeldin!

Akbank Veri Analizi Bootcamp’in 1. Aşamasına Hoşgeldin! 🌟 Global AI Hub ile çıkacağın bu Yapay Zeka Yolculuğunun ilk adımında seni de aramızda göreceğimiz için çok mutluyuz!

 

Bootcamp programının birinci aşamasına Python for Machine Learning eğitimi ile başlıyoruz.

 

Eğitimi bitirdikten sonra Bootcamp 2. aşaması için buradan bulabileceğin forma 8 Mayıs 23.59 tarihine kadar sertifikanı yüklemeni rica edeceğiz. 2. aşama değerlendirmeleri Bootcamp’in ilk aşamasını başarı ile tamamlayan kişiler arasında yapılacaktır. Maillerini kontrol etmeyi unutma 📧 Açılış webinarı 2 Mayıs 19.00’da yapılacaktır. Canlı yayına yayın başladığında buradan katılabilirsin. Açılış webinarında görüşmek üzere!

 

Açılış webinarını takvimine eklemek için tıkla!

 

Sevgiler

 

Global AI Hub Community