Akbank Yapay Zeka Okuryazarlığı Bootcamp

Yapay Zeka Okuryazarlığı Bootcamp Başlıyor!
(9 Haziran- 30 Haziran 2023)

Akbank ve Global AI Hub iş birliğinde yapay zeka ve modern dijital teknolojiler ve makine öğrenimi alanında temel bilgi seviyesi edinilmesi adına sizler için özenle hazırlanan 4 hafta sürecek Yapay Zeka Okuryazarlığı Bootcamp’i Başlıyor!

Yapay Zeka, Makine Öğrenimi, Derin Öğrenme ve bu algoritmaların nasıl çalıştığını anlamak gibi konularda teorik ve farklı deneyimler içeren bu programda sizler için özenle hazırlanmış projeler ile kendinizi geliştirebileceksiniz. Karmaşık problemleri en kolay şekilde çözümlemenin yollarını öğrenebilecek, uzman eğitmenler ve mentorler ile birlikte farklı alanlardan katılımcılarla programa dahil olacak ve sizler için hazırlanan projeyi başarıyla tamamlayarak portföyünüzü geliştirebileceksiniz.  

Ücretsiz olarak katılım sağlayabileceğiniz ve kariyerinize yepyeni bir sayfa açabileceğiniz Yapay Zeka Okuryazarlığı Bootcamp’ine başvuran herkese Yapay Zekaya İlk Adım eğitimi ücretsiz olacak. Bootcamp’i başarıyla tamamlayan katılımcılar arasından Akbank’ta staj imkanlarına erişme, mentorluk programlarına dahil olma gibi birçok fırsatla buluşacaklar. Mükemmel bir 4 hafta geçirerek kendinize yatırım yapmaya başlayın!

Program İçeriği

Networking Fırsatı!

  • Alacağınız eğitimlerin yanında, Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden yapay zeka alanında çalışan, bu alanda kendini geliştirmek isteyen, farklı alanlardan kampa katılan hevesli ve meraklı katılımcılar ile tanışma fırsatı yakalayabileceksiniz. Ayrıca iletişimimizi sürdüreceğimiz Discord kanalı üzerinden Bootcamp katılımcılarıyla networkünüzü genişletebilirsiniz!

  • Global AI Hub olarak topluluğun öğrenme aşamasındaki öneminin farkındayız. Topluluk öğrenmesi sayesinde Yapay Zeka Okuryazarlığı Bootcamp’inde alacağınız eğitimleri hem daha hızlı hem de daha efektif bir şekilde tamamlayacaksınız!

Başvuru Detayları:

  • Son Başvuru Tarihi: 8 Haziran 2023
  • Bootcamp’e başvuru için herhangi bir önkoşul yoktur. Başvuru formunu doldurarak kolaylıkla bootcamp’e başvuru yapabilirsiniz.
  • Tüm iletişimler verdiğiniz email adresi üzerinden yapılacaktır.
  • Programa kabul edilen üyeler mail aracılığı ile bilgilendirilecektir ve programın Discord sayfasına davet edilecektir.

Akbank Yapay Zeka Okuryazarlığına Hoşgeldin!

Akbank Yapay Zeka Okuryazarlığı Bootcamp’in 1. Aşamasına Hoşgeldin! 🌟 Global AI Hub ile çıkacağın bu Yapay Zeka Yolculuğunun ilk adımında seni de aramızda göreceğimiz için çok mutluyuz!

 

Bootcamp programının birinci aşamasına Yapay Zekaya İlk Adım eğitimi ile başlıyoruz.

 

Eğitimi bitirdikten sonra Bootcamp 2. aşaması için buradan bulabileceğin forma 8 Haziran 23.59 tarihine kadar sertifikanı yüklemeni rica edeceğiz. 2. aşama değerlendirmeleri Bootcamp’in ilk aşamasını başarı ile tamamlayan kişiler arasında yapılacaktır. Maillerini kontrol etmeyi unutma 📧 Açılış webinarı 1 Haziran 19.00’da yapılacaktır. Canlı yayına yayın başladığında buradan katılabilirsin. Açılış webinarında görüşmek üzere!

 

Açılış webinarını takvimine eklemek için tıkla!

 

Sevgiler

 

Global AI Hub Community