Akbank Python Bootcamp: Yeni Nesil Proje Kampı

Akbank Python Bootcamp: Yeni Nesil Proje Kampı Başlıyor!
(1 Şubat - 29 Şubat 2024)

Akbank ve Global AI Hub iş birliğinde yapay zeka ve modern dijital teknolojiler ve makine öğrenimi alanında temel bilgi seviyesi edinilmesi adına sizler için özenle hazırlanan Python Bootcamp: Yeni Nesil Proje Kampı Başlıyor!

3 hafta sürecek ve Türkçe yapılacak bu sertifikalı programa katılmaya hak kazanan kişiler Python Programlamada kendilerini geliştirirken mentor rehberliğinde öğretici nitelikte bir proje yaparak portföylerini geliştirebilecekler!

Ücretsiz olarak katılım sağlayabileceğiniz ve kariyerinize yepyeni bir sayfa açabileceğiniz Python Bootcamp: Yeni Nesil Proje Kampına başvuran herkese Yapay Zekaya İlk Adım ve  Introduction to Python eğitimi ücretsiz olacak. Bootcamp’i başarıyla tamamlayan katılımcılarımız arasından Akbank’ta staj imkanlarına erişme, mentorluk programlarına dahil olma gibi birçok fırsatla buluşabilirsiniz. Mükemmel bir 4 hafta geçirerek kendinize yatırım yapmaya başlayın!

Program İçeriği

Networking Fırsatı!

  • Alacağınız eğitimlerin yanında, Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden yapay zeka alanında çalışan, bu alanda kendini geliştirmek isteyen, farklı alanlardan kampa katılan hevesli ve meraklı katılımcılar ile tanışma fırsatı yakalayabileceksiniz. Ayrıca iletişimimizi sürdüreceğimiz Discord kanalı üzerinden Bootcamp katılımcılarıyla networkünüzü genişletebilirsiniz!

  • Global AI Hub olarak topluluğun öğrenme aşamasındaki öneminin farkındayız. Topluluk öğrenmesi sayesinde Derin Öğrenme Bootcamp’inde alacağınız eğitimleri hem daha hızlı hem de daha efektif bir şekilde tamamlayacaksınız!

Başvuru Detayları:

  • Son Başvuru Tarihi: 29 Ocak 2024
  • Bootcamp’in birinci aşaması için herhangi bir ön koşul yoktur. 2. aşama için Introduction to Python eğitiminin 7 Şubat tarihine kadar bitirilmesi gerekmektedir. Eğitim sertifikanızı 7 Şubat 23.59’a kadar bu formu doldurarak iletebilirsiniz. 
  • Tüm iletişimler verdiğiniz email adresi üzerinden yapılacaktır.
  • Programa kabul edilen üyeler mail aracılığı ile bilgilendirilecektir ve programın Discord sayfasına davet edilecektir.

Akbank Python Bootcamp: Yeni Nesil Proje Kampına Hoş geldiniz!

Akbank Python Bootcamp: Yeni Nesil Proje Kampı’nın 1. Aşamasına Hoş geldin! 🌟 Global AI Hub ile çıkacağın bu Yapay Zeka Yolculuğunun ilk adımında seni de aramızda göreceğimiz için çok mutluyuz!

Bootcamp programının birinci aşamasına Introduction to Python eğitimi ile başlıyoruz.

Eğitimi bitirdikten sonra Bootcamp 2. aşaması için buradan bulabileceğin forma 7 Şubat tarihine kadar sertifikanı yüklemeni rica edeceğiz. 2. aşama değerlendirmeleri Bootcamp’in ilk aşamasını başarı ile tamamlayan kişiler arasında yapılacaktır. Maillerini kontrol etmeyi unutma 📧 Açılış webinarında görüşmek üzere!

Sevgiler

Global AI Hub Community