Coming soon! | Explore the latest trends and insights in the tech industry by participating Digital Talent Summit

Take the Survey and Get a Free Ticket

x

Aygaz Veri Analizi Bootcamp

Veri Analizi Bootcamp Başlıyor!
(1 Temmuz - 28 Temmuz 2023)

Koç Holding işbirliğinde ve Aygaz W-Energy For Equality kapsamında organize edilen Veri Analizi Bootcamp’i başlıyor! 4 Hafta sürecek bu benzersiz eğitim programına katılarak Python programlamanın ve Veri Analizi yöntemleri ile birlikte Makine Öğrenmesi algoritmalarının temellerini öğrenebilecek, karmaşık problemleri en kolay şekilde çözümlemenin yollarını keşfedeceksiniz. Ayrıca alacağınız bu teknik eğitimlerin yanında girişimcilik ve inovasyona dair tamamen deneyimsel öğrenme ve oyunlaştırma metodolojisiyle oluşturulmuş interaktif bir girişimcilik eğitimi de sizleri bekliyor!

Ücretsiz olarak katılım sağlayabileceğiniz ve kariyerinize yepyeni bir sayfa açabileceğiniz Veri Analizi Bootcamp’ine başvuran herkese Python for Machine Learning eğitimi ücretsiz olacak. Boootcamp’i başarıyla bitiren adaylar arasından seçilecek kadın katılımcılar, başlangıç ve ileri seviye girişimcilik eğitimlerinden, mentorluk programlarına, hackhaton’dan Aygaz’da staj imkanlarına kadar yeni nesil yetkinliklerle donatılan W-ENERGY FOR EQUALITY programının bir parçası olmaya hak kazanacaklar!  Hemen şimdi başvur! Mükemmel bir 4 hafta geçirerek kendine yatırım yapmaya başla!

Program İçeriği

Networking Fırsatı!

  • Alacağınız eğitimlerin yanında, Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden yapay zeka alanında çalışan, bu alanda kendini geliştirmek isteyen, farklı alanlardan kampa katılan hevesli ve meraklı katılımcılar ile tanışma fırsatı yakalayabileceksiniz. Ayrıca iletişimimizi sürdüreceğimiz Discord kanalı üzerinden Bootcamp katılımcılarıyla networkünüzü genişletebilirsiniz!

  • Global AI Hub olarak topluluğun öğrenme aşamasındaki öneminin farkındayız. Topluluk öğrenmesi sayesinde Veri Analizi Bootcamp’inde alacağınız eğitimleri hem daha hızlı hem de daha efektif bir şekilde tamamlayacaksınız!

Başvuru Detayları:

  • Son Başvuru Tarihi: 28 Temmuz 2023
  • Bootcamp’e başvuru için herhangi bir ön koşul yoktur. Başvuru formunu doldurarak kolaylıkla bootcamp’e başvuru yapabilirsiniz.
  • Tüm iletişimler verdiğiniz email adresi üzerinden yapılacaktır.
  • Programa kabul edilen üyeler mail aracılığı ile bilgilendirilecektir ve programın Discord sayfasına davet edilecektir.

Veri Analizi Bootcamp'e Hoşgeldiniz!

Aygaz Veri Analizi Bootcamp’in 1. Aşamasına Hoşgeldin! 🌟 Global AI Hub ile çıkacağın bu Yapay Zeka Yolculuğunun ilk adımında seni de aramızda göreceğimiz için çok mutluyuz!

 

Bootcamp programının birinci aşamasına Python for Machine Learning eğitimi ile başlıyoruz.

 

Eğitimi bitirdikten sonra Bootcamp 2. aşaması için buradan bulabileceğin forma 10 Temmuz 23.59 tarihine kadar sertifikanı yüklemeni rica edeceğiz. 2. aşama değerlendirmeleri Bootcamp’in ilk aşamasını başarı ile tamamlayan kişiler arasında yapılacaktır. Maillerini kontrol etmeyi unutma 📧   Açılış webinarı 3 Temmuz 19.00’da yapılacaktır. Canlı yayına yayın başladığında buradan katılabilirsin. Açılış webinarında görüşmek üzere!

 

Açılış webinarını takvimine eklemek için tıkla!

 

Sevgiler

 

Global AI Hub Community