Aygaz GenAI Kampı Prompt Mühendisliğine Giriş

Aygaz GenAI Kampı Prompt Mühendisliğine Giriş Başlıyor!
(1 Mart - 31 Mart 2024)

Koç Holding işbirliğinde ve Aygaz W-Energy For Equality kapsamında organize edilen GenAI Kampı: Prompt Mühendisliğine Giriş Başlıyor! 4 Hafta sürecek bu benzersiz eğitim programına katılarak Generative AI’ın temellerini öğrenebilecek, yeni nesil yapay zekayı derinlemesine öğreneceksiniz. Uzman eğitmenler, mentorler ve katılımcılarla tanışabilme imkanı kazanabileceksiniz! Ayrıca alacağınız bu teknik eğitimlerin yanında girişimcilik ve inovasyona dair tamamen deneyimsel öğrenme ve oyunlaştırma metodolojisiyle oluşturulmuş interaktif bir girişimcilik eğitimi de sizleri bekliyor!

Ücretsiz olarak katılım sağlayabileceğiniz ve kariyerinize yepyeni bir sayfa açabileceğiniz GenAI Kampı: Prompt Mühendisliğine Giriş’e başvuran herkese Yapay Zekaya İlk Adım eğitimi ücretsiz olacak. Boootcamp’i başarıyla bitiren adaylar arasından seçilecek kadın katılımcılar, başlangıç ve ileri seviye girişimcilik eğitimlerinden, mentorluk programlarına, hackhaton’dan Aygaz’da staj imkanlarına kadar yeni nesil yetkinliklerle donatılan W-ENERGY FOR EQUALITY programının bir parçası olmaya hak kazanacaklar!  Hemen şimdi başvur! Mükemmel bir 3 hafta geçirerek kendine yatırım yapmaya başla!

Program İçeriği

Networking Fırsatı!

  • Alacağınız eğitimlerin yanında, Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden yapay zeka alanında çalışan, bu alanda kendini geliştirmek isteyen, farklı alanlardan kampa katılan hevesli ve meraklı katılımcılar ile tanışma fırsatı yakalayabileceksiniz. Ayrıca iletişimimizi sürdüreceğimiz Discord kanalı üzerinden Bootcamp katılımcılarıyla networkünüzü genişletebilirsiniz!

  • Global AI Hub olarak topluluğun öğrenme aşamasındaki öneminin farkındayız. Topluluk öğrenmesi sayesinde Derin Öğrenme Bootcamp’inde alacağınız eğitimleri hem daha hızlı hem de daha efektif bir şekilde tamamlayacaksınız!

Başvuru Detayları:

  • Son Başvuru Tarihi: 6 Mart 2024
  • Bootcamp’in birinci aşaması için herhangi bir ön koşul yoktur. 2. aşama için Yapay Zekaya İlk Adım eğitiminin 7 Mart tarihine kadar bitirilmesi gerekmektedir. Eğitim sertifikanızı 7 Mart 23.59’a kadar bu formu doldurarak iletebilirsiniz. 
  • Tüm iletişimler verdiğiniz email adresi üzerinden yapılacaktır.
  • Programa kabul edilen üyeler mail aracılığı ile bilgilendirilecektir ve programın Discord sayfasına davet edilecektir.

Aygaz GenAI Kampı Prompt Mühendisliğine Giriş’e Hoş geldiniz!

GenAI Kampı Prompt Mühendisliğine Giriş’in 1. Aşamasına Hoş geldin! 🌟 Global AI Hub ile çıkacağın bu Yapay Zeka Yolculuğunun ilk adımında seni de aramızda göreceğimiz için çok mutluyuz!

Bootcamp programının birinci aşamasına Yapay Zekaya İlk Adım eğitimi ile başlıyoruz.

Eğitimi bitirdikten sonra Bootcamp 2. aşaması için buradan bulabileceğin forma 7 Mart tarihine kadar sertifikanı yüklemeni rica edeceğiz. 2. aşama değerlendirmeleri Bootcamp’in ilk aşamasını başarı ile tamamlayan kişiler arasında yapılacaktır. Maillerini kontrol etmeyi unutma 📧 Açılış webinarında görüşmek üzere!

Sevgiler

Global AI Hub Community