Deep Learning Bootcamp

· October 12, 2022

Partnerlerimiz

Bootcamp Tarihi

  • 19 Eylül 2022 – 7 Ekim 2022

Koç Holding işbirliğinde ve Aygaz W-Energy For Equality kapsamında organize edilen Derin Öğrenme Bootcamp’i başlıyor! 3 hafta sürecek ve Türkçe yapılacak bu sertifikalı programa katılmaya hak kazanan kişiler Python, Veri Analizi ve Derin Öğrenme gibi konularda kendilerini geliştirirken mentor rehberliğinde uçtan uca projeler yaparak portföylerini geliştirebilecekler! Ayrıca alacakları bu teknik eğitimlerin yanında girişimcilik ve inovasyona dair tamamen deneyimsel öğrenme ve oyunlaştırma metodolojisiyle oluşturulmuş interaktif bir girişimcilik eğitimi de alacaklar!

Bootcamp boyunca ne gibi kazanımlar elde edeceksiniz?

  • Bootcamp boyunca grubunuzdaki insanlarla tanışabileceğiniz güzel bir ortam olacak. Farklı sektörden insanlarla tanışarak yapay zeka alanında çalışan arkadaşlar edilenebilir ve belki bir gün burada tanışacağınız insanlarla birbirinize yardım edeceğiniz bir ortamda veya bir projede yer alabilirsiniz. 
  • Dünya standartlarında hazırlanmış eğitimlerimiz ile kariyerinizde fark yaratacaksınız. Sizlere sunacağımız Python for Machine Learning ve Introduction to Deep Learning eğitimleri ile bilgisayar bilimleri ve yapay zeka konusunda güçlü bir önbilgiye sahip olacaksınız. 
  • Sizler için özel olarak hazırlanmış workshoplar ile gerçek dünyada karşılaşabileceğiniz problemlere Python Programlama dili ve Derin Öğrenme yöntemlerini kullanarak Yapay Zeka alanında sıkça kullanılan kütüphaneler ile global ve etkili çözümler üretebileceksiniz.
  • Aldığınız eğitimler ile sizlere destek olacak 7/24 aktif mentorluk sağlayacak olan ekibimiz ile adım adım bu programı başarıyla tamamlayacaksınız. 
  • Blog yazıları hazırlayarak bu alandaki gelişiminize katkı sağlayacaksınız. Yazdığınız blog yazıları sosyal medyada Global AI Hub tarafından gururla paylaşılacaktır. Her türlü hazırladığınız materyali bizimle paylaşabilirsiniz. Sizlerin daima yanındayız!!

1. Hafta (19 Eylül)

Bootcamp başlangıcı – 23 Haziran 2022 Saat 11.00 

Deep Learning Bootcamp’e Hoşgeldiniz! 

Birinci hafta, toplam 6 saatlik self-paced Python For Machine Learning eğitimini tamamlayıp değerlendirme testini geçmen gerek. Bununla beraber Yönderle ile gerçekleştireceğimiz 2 günlük canlı eğitime de katılarak girişimcilik konusunda da fikirler ve tecrübeler edinebileceksin. Bu eğitimleri alırken de aklına takılan tüm soruları mentorlarımıza sorabileceksin.

1- Açılış Webinarı (19 Eylül 2022, 19:00-21:00)

Konuşmacılar: Global AI Hub Team

2-  Yönderle ile Girişimcilik Webinarı(21-22 Eylül 2022, 19:00-21:00)

Konuşmacılar: Yönderle Akademi

Tanışma toplantısı – 27 Haziran saat 19:00 – 21:00

  • Bu oturum Youtube üzerinden canlı olarak gerçekleşecektir. Global AI Hub ekibi olarak gün boyunca gruplarda sizlerle olacağız. Sorularınız ve merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.
  • Bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Bootcamp’e katılan insanlarla tanışmayı unutmayın. 

2. Hafta (26 Eylül) 

Python bilgini tazeleyerek Numpy, Pandas ve Matplotlib kütüphanelerinde edindiğin bilgiler ile Deep Learning eğitimine artık başlayabilirsin! Özenle hazırlanmış bu eğitimde teoride öğrendiğin her şeyi pratikte uygulayabilme imkanı yakalayacaksın. Bununla beraber eğitim sırasında aklına takılan bir soru varsa Discord üzerinden veya katılımcılar için oluşturduğumuz soru cevap yayına gelerek sorularını sorabilirsin. Peki uyguladıkların portföyüne eklemek ister misin? O zaman Versiyon Kontrol Sistemleri & Portfolyo eğitimine katılarak Git ve Github kullanımını uzman eğitmenlerimizden öğrenebileceksin.

1- Versiyon Kontrol Sistemleri & Portfolyo (27 – 28 Eylül 2022, 19:00-21:00)

Eğitmen: Ekrem Serdar Öztürk

2- Ofis Saati (30 Eylül 2022, 19:00-21:00)

Eğitmen: Ömer Cengiz

3. Hafta (3 Ekim)

Şimdi 2 hafta boyunca öğrendiklerini bir proje ile kanıtlamaya ne dersin? Bir hafta boyunca öğrendiklerini uygulayabileceğin ve portföyüne ekleyebileceğin bir projeye başlamak için gereken motivasyonu burada bulabilirsin. 7/24 platform üzerinden sorularına yanıt bulabileceğin uzman mentor desteği ile uçtan uca deneyimleyebileceğin ve gururla sunabileceğin bir proje çalışması seni bekliyor. Proje sonunda uzman eğitmenimiz ile birlikte çözüm tekniklerini öğrenebileceğin, farklı bakış açıları kazanacağın mükemmel bir gün ile bootcamp’i tamamlamış olacaksın!

1- Proje Çözüm Saati (7 Ekim 2022, 19:00-21:00)

Eğitmen: Alp Sarıca, Ekrem Serdar Öztürk

Soru Çözümü ve Mentor Görüşmeleri – 7 Temmuz saat 19:00 – 21:00

Tüm katılımcıların katılabileceği 2 saatlik youtube üzerinden yapılacak canlı oturum ile eğitmenimiz kısa bir tekrar yaparak kurs içerisinde varolan egzersizlerin çözümü konusunda sizlere destek verecek. Eğlenceli bir soru çözüm oturumu olacaktır. Aynı zamanda projeleriniz ile alakalı da sorular sorabilirsiniz. Proje ile alakalı sorularınızı discord kanalları üzerinden eğitmenimize veya mentorlerinize iletebilirsiniz.

 

Not Enrolled
Next course will start soon

Course Includes