Introduction to RPA & AI

· October 21, 2021

Bu eğitimden alacağınız sertifika, “Merhaba Bot, bir RPA Fikir Yarışması” etkinliğine katılmak için bir ön koşuldur.

NEDEN BU KURS?

Kuşkusuz teknoloji insan hayatını kolaylaştırmakla kalmayıp, kalitesini de artırıyor. Günlük görevleri kolayca erişilebilir kılmak, teknolojinin tek nimeti değildir. Hesaplama sürecinin bir insandan daha hızlı olması, görevlerin daha kısa sürede tamamlanmasına olanak sağlamakta ve bu da yeni bir alan açmaktadır. Otomasyon.

Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) ile geliştiriciler, öğrenebilen, taklit edebilen ve ardından kural tabanlı iş süreçlerini yürütebilen yazılım robotları veya “botlar” oluşturur. RPA otomasyonu, kullanıcıların dijital insan eylemlerini gözlemleyerek botlar oluşturmasını sağlar. Botlarınıza ne yapacaklarını gösterin, sonra işi yapmalarına izin verin. Robotik Süreç Otomasyonu yazılım botları, herhangi bir uygulama veya sistemle günün her saati, kesintisiz, çok daha hızlı ve %100 güvenilirlik ve hassasiyetle çalışabilmesinin yanı sıra, insanların yaptığı gibi etkileşime girebilir.

Bu program, katılımcıların RPA’nın ne olduğunu ve bu anlayışların gerçek hayata nasıl uygulanacağını anlamalarını amaçlamaktadır.

Bu eğitim, RPA ve Yapay Zeka dünyasına giriş yapmanızı sağlayarak sizi Yapay Zeka Çağı’na hazırlamayı hedeflemektedir.

Not Enrolled
Next course will start soon

Course Includes