Öğretmenler için Yapay Zeka Programı

Global AI Hub, MEB, TOBB ve TOBB ETÜ iş birliğinde, öğretmenlere yönelik düzenlenen harika bir webinar ve dünya standartlarında hazırlanan dolu dolu eğitimler ile yapay zeka, hiper otomasyon ve makine öğrenmesi dünyasına giriş yapmaya hazır mısınız?
· July 26, 2021

Partnerlerimiz

 

Etkinlik Tarihleri

Öğretmenler için Yapay Zeka Programı Açılış Webinarı

2 Ağustos 2021 Pazartesi

19:00 – 20:00

 

Öğretmenler için Kodlama Olmadan Makine Öğrenmesi Eğitimi

12-13 Ağustos 2021 Perşembe – Cuma

19:00 – 21:00

 

Days
Hours
Minutes
Seconds

 

* Programın başlangıç webinarına kaydınızı yaptırmak için sağ tarafta yer alan “Take this course” butonuna basarak öncelikle platformumuza kayıt olmanız gerekmektedir. Platforma üye olduktan sonra tekrar etkinlik sayfasını ziyaret etmeniz ve sağ tarafta yer alan “Start Course” butonuna tıklamanız kaydınızı tamamlamak için yeterlidir.

Etkinlik Detayları

Global AI Hub, MEB, TOBB ve TOBB ETÜ iş birliğinde, öğretmenlere yönelik düzenlenen harika bir webinar ve dünya standartlarında hazırlanan dolu dolu eğitimler ile yapay zeka, hiper otomasyon ve makine öğrenmesi dünyasına giriş yapmaya hazır mısınız?

2 Ağustos’ta gerçekleşecek “Öğretmenler için Yapay Zeka” açılış webinarı ile başlayacak  olan program, katılımcıların Global AI Hub platformu üzerinden erişebilecekleri “Yapay Zeka’ya İlk Adım” ve “Herkes için Hiperotomasyon” eğitimleri ile devam edecektir. Ardından 12-13 Ağustos’ta gerçekleştirilecek olan “Öğretmenler için Kodlama Olmadan Makine Öğrenmesi” eğitimi ile son bulacaktır.

2 Ağustos, Pazartesi 19:00-20:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek webinarda öğretmenlerin yapay zekâ ile ilgili bilmesi gereken temel prensipler ve lise öğrencilerine yapay zeka ile ilgili nasıl eğitim verilebileceği üzerinde durulacaktır.

Etkinlik sonrası tüm katılımcıları Global AI Hub platformu üzerinden herkese hitap eden giriş seviyesindeki “Yapay Zekaya İlk Adım” ve “Herkes için Hiper otomasyon” eğitimlerimize yönlendiriyor olacağız. Bu eğitimler, Google, Amazon, UiPath ve AI Business School gibi önde gelen teknoloji lideri şirketlerin katkılarıyla tasarlanmıştır. Eğitimleri başarı ile tamamlamanız durumunda İsviçreli lider bir kuruluşun sertifikasını ücretsiz bir şekilde almaya hak kazanacaksınız.

12-13 Ağustos tarihlerinde 2 gün süreyle kodlama olmadan makine öğrenmesi eğitimleri verilecektir. Bu eğitimde makine öğrenmesinin hayatımızdaki yeri, kullanım alanları ve örnekleri, makine öğrenmesinin tarihi gibi konular yer almaktadır. Ayrıca günümüzde makine öğrenmesi yöntemleri kullanılarak gerçekleştirilen projeler ve bu alanda kariyer hedefleyenlerin izlemesi gereken yollar anlatılacaktır. Etkinliğimizde görüşmek üzere!

Katılımcılar

  • Mert Çobanov – Yapay Zeka Takım Lideri
  • Mehmet Boz – Şişli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
  • Serdar Asarkaya – Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni

Katkıda Bulunanlar

Eğitim Linkleri

2 Ağustos’daki etkinlik, “Öğretmenler için Yapay Zeka Programı” programının açılış webinarıdır. Webinar sonunda takip edeceğiniz eğitim linkleri aşağıdadır. Sertifikalarınızı alabilmek için bu eğitimleri tamamlamanız gerekmektedir.

   

Not Enrolled
Next course will start soon

Course Includes

  • Language: Turkish
  • Duration: 5 hours
  • Course Hub
  • Course Certificate
  • Price: Free by «10million.AI» Project