Hiper Otomasyona Giriş Eğitim & Webinarı

Son zamanların en popüler teknolojilerinden olan RPA ve Hiper Otomasyon’u Global AI Hub farkıyla dünya standartlarında keşfetmeye hazır mısınız? 
· June 3, 2021

Katkıda Bulunanlar:

Partnerlerimiz:

 

Global AI Hub, TOBB ve TOBB ETÜ iş birliğinde RPA (Robotic Process Automation) ve Hiper Otomasyon hakkında alanında uzman kişiler ve eğitmenimiz Mert Çobanoğlu’nun katılımıyla hem sektöre dair bilgi edineceğiniz hem de eğitime giriş yapacağınız bir etkinlik düzenledik.

Sektörünün öncülerinden olan sürpriz webinar konuğumuzun RPA ve Hiper Otomasyon öğrenme sürecine nasıl başladığını, iş hayatına nasıl entegre ettiğini ve bu yeni teknolojinin nasıl bir katkısı olduğunu tecrübeleriyle birlikte dinleyeceğiz.

Webinar sonrasında eğitmenimiz Mert Çobanoğlu, Herkes için Hiper Otomasyon dersini, yenilenmiş Global AI Hub platformumuzun kullanımı ve eğitimi nasıl alabileceğinize dair bir giriş yapacak. Etkinliğimiz sonrası modern otomasyon teknolojilerini büyük firmaların nasıl kullandığı, gelecekteki iş fırsatlarının neler olduğuna dair pek çok bilgi edinecek, bu yolculuktaki ilk adımı da eğitimimizi almaya başlayarak atmış olacaksınız.

Herkese uygun olan giriş seviyesindeki bu eğitim, UiPath ve AI Business School gibi önde gelen teknoloji firmalarınca üretilmiştir. Eğitim sonunda ise İsviçre onaylı sertifikanızı ücretsiz bir şekilde almaya hak kazanacaksınız. Etkinliğimizde görüşmek üzere!

Etkinlik Tarihi:

7 Haziran 2021 Pazartesi

19:00 – 21:00

Katılımcılar:

MERT ÇOBANOĞLU

Ön Koşullar:

Bu webinar ve devamındaki eğitim için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadırHerhangi bir teknik bilgisi olan veya olmayan herkes için uygundur.

Forum:

Forumumuza katılmaya ve etkinliğimizle ilgili konuları tartışmak, ilginç ve ilgili materyalleri ve bağlantıları paylaşmak, sorular sormak ve kursu alan diğer insanlarla etkileşim kurmak için bu alanı kullanmaya davetlisiniz.

RPA ve Hiper Otomasyonun keşfedilmeye hazır dünyasına Global AI Hub farkıyla giriş yapmaya hazır mısınız? Devam edin ve ilk adımla başlayın!

Not Enrolled

Course Includes

  • 2 Lessons