Herkes için Hiper Otomasyon Webinarı / 10 Ağustos

Hiper Otomasyon hakkında hem sektöre ve yeni iş fırsatlarına dair bilgi edineceğiniz hem de Herkes için Hiper Otomasyon eğitimine giriş yapacağınız bir etkinliğe hazır mısınız?
· June 18, 2021

Ulusal Eğitim Partnerimiz

Etkinlik Tarihi

10 Ağustos 2021, Salı

19:00 – 20:00

* Bu webinara kaydınızı yaptırmak için sağ tarafta yer alan “Take this course” butonuna basarak öncelikle platformumuza kaydolmanız gerekmektedir. Platforma üye olduktan sonra tekrar etkinlik sayfasını ziyaret etmeniz ve sağ tarafta yer alan “Start Course” butonuna tıklamanız kaydınızı tamamlamak için yeterlidir.

Etkinlik Detayları

Global AI Hub ve Teknoloji ile Üretelim Platformu iş birliğinde RPA (Robotic Process Automation) ve Hiper Otomasyon hakkında hem sektöre ve yeni iş fırsatlarına dair bilgi edineceğiniz hem de Herkes için Hiper Otomasyon eğitimine giriş yapacağınız bir etkinlik düzenledik!

Sektörünün öncülerinden olan sürpriz webinar konuğumuzun RPA ve Hiper Otomasyon teknolojileri ile iş alanında nasıl değer yaratılabileceği, bu alanlara ilgi duyan insanların nasıl bir yol izlemesi gerektiği ve gelecekte bizi bekleyen iş fırsatları gibi konularda tecrübelerini  dinleyeceğiz.

Teknik ve teknik olmayan herkese hitap eden giriş seviyesindeki bu eğitim, UiPath ve AI Business School gibi önde gelen teknoloji firmalarınca üretilmiştir. Eğitim sonunda ise İsviçre menşeili sertifikanızı ücretsiz bir şekilde almaya hak kazanacaksınız. Etkinliğimizde görüşmek üzere!

Katılımcılar

Katkıda Bulunanlar

Eğitim Linki:

Bu etkinlik Herkes için Hiper Otomasyon eğitiminin açılış webinarıdır. Webinar sonunda takip edeceğiniz eğitim linki aşağıdadır. Sertifikanızı alabilmek için bu eğitimi tamamlamanız gerekmektedir.

 

Not Enrolled

Course Includes