Take the First Step to Artificial Intelligence with the Best! | Certified Introduction to AI, Robotics and Data course is now Free

Join Global AI Hub Now!

x

Yeni Başlayanlar için Yapay Zeka Açılış Programı

“Yeni Başlayanlar için Yapay Zeka” Eğitim Programına giriş yapacağınız hem de Yapay Zeka hakkında sektöre ve yeni iş fırsatlarına dair bilgi edineceğiniz bir etkinliğe hazır mısınız?
· October 21, 2021

Bu program 10 Kasım 2021 tarihinde başlayacaktır!

Bu webinara kaydınızı yaptırmak için sağ tarafta yer alan “Join For Free” butonuna basarak öncelikle platformumuza kaydolmanız gerekmektedir. Platforma üye olduktan sonra tekrar webinar sayfasını ziyaret etmeniz ve sağ tarafta yer alan “Take This Course” butonuna tıklamanız kaydınızı tamamlamak için yeterlidir.

Partnerlerimiz

Etkinlik Tarihi

10 Kasım 2021, Çarşamba

20:00 – 21:00

Etkinlik Detayları

Global AI Hub , TÜGİAD ve Marmara Üniversitesi işbirliğinde modern dijital teknolojiler ve Yapay Zeka hakkında farkındalık ve okuryazarlık kazanmanız adına Yeni Başlayanlar için Yapay Zeka eğitim programına giriş yapacağınız bir etkinlik düzenledik!

Açılış webinarında, eğitim programı kazanımları, canlı etkinlikler ile ilgili detaylar ve program süreci hakkında uzmanlardan bilgi edineceksiniz.

Teknik ve teknik olmayan herkese hitap eden giriş seviyesindeki bu eğitim, Google, AWS , AI Business School gibi önde gelen teknoloji firmalarınca üretilmiştir. Eğitim sonunda ise İsviçre menşeili sertifikanızı ücretsiz bir şekilde almaya hak kazanacaksınız. Bu sertifika ile dijital çağa hazır bir yetenek haline gelebilir ve CV’nizde fark yaratabilirsiniz. Etkinliğimizde görüşmek üzere!

Bu etkinlik Yeni Başlayanlar için Yapay Zeka’ya Giriş eğitiminin açılış webinarıdır. Webinar sonunda takip edeceğiniz eğitim linki aşağıdadır. Sertifikanızı alabilmek için bu eğitime kayıt olmanız ve eğitimi tamamlamanız gerekmektedir.

Eğitim Linki

Not Enrolled
Next course will start soon

Course Includes