Take the First Step to Artificial Intelligence with the Best! | Certified Introduction to AI, Robotics and Data course is now Free

Join Global AI Hub Now!

x

Yeni Başlayanlar için Yapay Zeka Kapanış Programı

Global AI Hub , TÜGİAD ve Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi işbirliğinde düzenlenen “Yeni Başlayanlar için Yapay Zeka” eğitim programını tamamlayan ve katılmak isteyen herkesi değerli konuşmacılarımızın yer aldığı mezuniyet törenine bekliyoruz! 
· October 22, 2021

BU PROGRAM 29 KASIM 2021 TARİHİNDE BAŞLAYACAKTIR!

Bu webinara kaydınızı yaptırmak için sağ tarafta yer alan “Join For Free” butonuna basarak öncelikle platformumuza kaydolmanız gerekmektedir. Platforma üye olduktan sonra tekrar webinar sayfasını ziyaret etmeniz ve sağ tarafta yer alan “Take This Course” butonuna tıklamanız kaydınızı tamamlamak için yeterlidir.

Partnerlerimiz

Etkinlik Tarihi

29 Kasım 2021, Pazartesi

20:00 – 21:00

Etkinlik Detayları

Global AI Hub, TÜGİAD ve Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi işbirliğinde modern dijital teknolojiler ve Yapay Zeka hakkında farkındalık ve okuryazarlık kazanmanız adına düzenlenen Yeni Başlayanlar için Yapay Zeka eğitim programına kapanış yapacağınız bir etkinlik düzenledik!

Bu Etkinlik Yeni Başlayanlar için Yapay Zeka Eğitim Programının sonudur. Program sonunda düzenlenen bu etkinlikte, eğitim sonrasında sizlerden topladığımız soruların cevaplanıp tartışıldığı, alanında uzman kişiler tarafından kariyer tavsiyelerinin verildiği ve bir mentorluk desteği sağlanacak dolu dolu bir saat sizleri bekliyor.

Teknik ve teknik olmayan herkese hitap eden bu eğitim, Google, AWS, AI Business School gibi önde gelen teknoloji firmaları ile üretilmiştir. Eğitim sonunda ise İsviçre menşeili sertifikanızı ücretsiz bir şekilde almaya hak kazandınız. Bu sertifika ile artık siz de dijital çağa hazırsınız. Kapanış etkinliğimiz sonrasında, Eğitim programını tamamlayarak aldığınız sertifikaları sosyal medyada paylaşmayı ve bizleri etiketlemeyi unutmayın!

KATILIMCILAR

Etkinliğimizde görüşmek üzere!

Bu etkinlik Yeni Başlayanlar için Yapay Zeka eğitiminin kapanış webinarıdır.

Not Enrolled

Course Includes