Deep Learning Bootcamp

Derin Öğrenme Bootcamp Başlıyor!
(19 Eylül - 7 Ekim 2022)

Koç Holding işbirliğinde ve Aygaz W-Energy For Equality kapsamında organize edilen Derin Öğrenme Bootcamp’i başlıyor! 3 hafta sürecek ve Türkçe yapılacak bu sertifikalı programa katılmaya hak kazanan kişiler Python, Veri Analizi ve Derin Öğrenme gibi konularda kendilerini geliştirirken mentor rehberliğinde uçtan uca projeler yaparak portföylerini geliştirebilecekler! Ayrıca alacakları bu teknik eğitimlerin yanında girişimcilik ve inovasyona dair tamamen deneyimsel öğrenme ve oyunlaştırma metodolojisiyle oluşturulmuş interaktif bir girişimcilik eğitimi de alacaklar!

Bootcamp’i başarıyla bitirenler arasından seçilecek katılımcılar, sertifikalı teknoloji eğitimlerinden, başlangıç ve ileri seviye girişimcilik eğitimleri ve Hackhaton’a, mentorluk programlarından Koç Holding’de staj imkanlarına, yeni nesil yetkinliklerle donatılan W-ENERGY FOR EQUALITY programının bir parçası olmaya hak kazanacaklar!  Hemen şimdi başvur! Mükemmel bir 3 hafta geçirerek kendine yatırım yapmaya başla!

Program İçeriği

Networking Fırsatı!

Alacağınız eğitimlerin yanında, Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden yapay zeka alanında çalışan, bu alanda kendini geliştirmek isteyen, farklı alanlardan kampa katılan hevesli ve meraklı katılımcılar ile tanışma fırsatı yakalayabileceksiniz. Ayrıca iletişimimizi sürdüreceğimiz Discord kanalı üzerinden Bootcamp katılımcılarıyla networkünü genişletebilirsiniz!

Global AI Hub olarak topluluğun öğrenme aşamasındaki öneminin farkındayız. Topluluk öğrenmesi sayesinde Derin Öğrenme Bootcamp’te alacağın eğitimleri hem daha hızlı hem de daha efektif bir şekilde tamamlayacaksın!

Başvuru Detayları:

  • Son Başvuru Tarihi: 18 Eylül 2022
  • Tüm iletişimler verdiğiniz email adresi üzerinden yapılacaktır.
  • Programa kabul edilen üyeler programın Discord sayfasına davet edilecektir.