Hiper Otomasyon ve Robotik Süreç Otomasyonuna Giriş
June 7, 2021
- June 11, 2021

19:00 - 21:00 (GMT+3)

About This Event

Özellikle meslek lisesi öğretmenlerine yönelik olarak gerçekleştirilecek olan Hiper otomasyon ve RPA kursumuza hoş geldiniz!

Yapay Zeka (AI) alanında farkındalığı ve eğitimli insan sayısını arttırmak için Global AI Hub, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve TOBB ETÜ işbirliği ile “Yapay Zeka Eğitim ve Farkındalık Projesi” gerçekleştirilecek. Katma değerli ve yüksek kaliteli projelerin yapılmasını sağlayarak yapay zeka ekosistemine katkıda bulunmak ve insanları gelecekteki iş fırsatlarına hazırlamak için sabırsızlanıyoruz. Kursun, bu heyecan verici projenin çatısı altında gerçekleşeceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

RPA meraklılarına UiPath işbirliği ile hazırlanmış 2 saat sürecek bu programı sunuyoruz.

Bu derste, RPA’nın temellerini gerçek dünyadaki sorunlardan başlayarak ve bu sorunların RPA olmayan bir ortamda nasıl çözüldüğünü görerek öğreneceksiniz. Ardından, çözümü otomatikleştirmek için UiPath yazılımını kullanarak bir yazılım robotu oluşturacaksınız. Bu kursu bitirdikten sonra, otomatikleştirilebilecek süreçleri belirleyebilecek, temel robotları bağımsız olarak geliştirebilecek ve dağıtımını yapabileceksiniz. 

Bütün sorularınızı Global AI Hub topluluğundaki RPA(Robotic Process Automation) Hub aracılığıyla sorabilirsiniz.

 Kurs hakkında Sıkça Sorulan Sorulara (SSS) ulaşmak için tıklayınız.

  When
June 7, 2021
- June 11, 2021

19:00 - 21:00 (GMT+3)

Organizers

      

Instructors

Mert
ln

Mert Çobanoğlu

Veri Bilimci

Mert
ln

Mert Çobanoğlu

Veri Bilimci

Partners

Upcoming Events