Makine Öğrenmesine Giriş
April 19, 2021
- April 23, 2021

17:00 - 19:00 (GMT+3)

About This Event

Makine Öğrenimi yolculuğunuza başlamak için özel olarak hazırlanmış 10 saatlik canlı bir ders olan Makine Öğrenimine Giriş kursumuza hoş geldiniz! 

Yapay Zeka (AI) alanında farkındalığı ve eğitimli insan sayısını arttırmak için Global AI Hub, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve TOBB ETÜ işbirliği ile “Yapay Zeka Eğitim ve Farkındalık Projesi” gerçekleştirilecek. Katma değerli ve yüksek kaliteli projelerin yapılmasını sağlayarak yapay zeka ekosistemine katkıda bulunmak ve insanları gelecekteki iş fırsatlarına hazırlamak için sabırsızlanıyoruz. Kursun, bu heyecan verici projenin çatısı altında gerçekleşeceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Stanford, Caltech, MIT ve Harvard gibi dünyanın önde gelen üniversitelerinin kaynaklarını kullanarak oluşturulan benzersiz içeriğimizle Makine Öğrenimi dünyasına gireceksiniz.

Bu derste uygulamalı bir şekilde Denetimli ve Denetimsiz Makine Öğrenimi algoritmalarının temellerini öğreneceksiniz. Bu kursu tamamlayarak Python ile Machine Learning projeleri oluşturmak için gerekli becerileri geliştireceksiniz. 

Bütün sorularınızı Global AI Hub topluluğundaki Machine Learning Hub aracılığıyla sorabilirsiniz.

Kurs hakkında Sıkça Sorulan Sorulara (SSS) ulaşmak için  tıklayınız.

  When
April 19, 2021
- April 23, 2021

17:00 - 19:00 (GMT+3)

Organizers

   

Instructors

Kutay
ln

Kutay Akalın

Veri Bilimci

Kutay
ln

Kutay Akalın

Veri Bilimci

Partners

Upcoming Events