Take the First Step to Artificial Intelligence with the Best! | Certified Introduction to AI, Robotics and Data course is now Free

Join Global AI Hub Now!

x

Activity Forums Forum: Derin Öğrenmeye Giriş Derin Öğrenme Eğitimi Sonrası

Forum: Derin Öğrenmeye Giriş
 • Derin Öğrenme Eğitimi Sonrası

 • İhsan Can Pehlivan

  Member
  September 10, 2021 at 3:32 pm

  Derin öğrenme eğitiminin verilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim öncelikle. Verilen eğitimi genel hatlarıyla anladığımı düşünüyorum, fakat kod sistemini, derin öğrenmenin iç yapısını konu ilgimi çekmesine rağmen tam olarak kavrayabildiğimi söyleyemeyeceğim. Bu kısımlar anlatılırken de kendimi derse tam veremedim. Bu noktada derin öğrenme hakkında nasıl adımlar atmam doğru olur? Başka eğitimlerle desteklemem mi gerekir, derin öğrenmede yeterince bilgili olmak için neler yapmalı?

 • Yuşah Yağız ÖZTÜRK

  Member
  September 13, 2021 at 11:13 am

  Merhaba İhsan Can,
  Bunun için Coursera üzerindeki deep learning ai kurslarını önerebilirim. Bu kurslarda derin öğrenme açıklayıcı bir biçimde teorik olarak gösterilmektedir. Pratik kısmı için ise TensorFlow’un kullanıldığı Google’ın Machine Learning Crash Course programını ve/veya PyTorch öğrenmeni önerebilirim.

 • İhsan Can Pehlivan

  Member
  September 13, 2021 at 2:15 pm

  AI kursları üzerinden öğrenmeye çalışıyorum zaten. İşin pratik kısmı için tavsiyelerini dikkate alacağım. Teşekkür ederim.

Viewing 1 - 3 of 3 replies

Log in to reply.

Original Post
0 of 0 posts June 2018
Now