Take the First Step to Artificial Intelligence with the Best! | Certified Introduction to AI, Robotics and Data course is now Free

Join Global AI Hub Now!

x

Activity Forums Forum: Derin Öğrenmeye Giriş Kurs sertifikasında, kurs adının “Türkçe” olması

Forum: Derin Öğrenmeye Giriş
  • Kurs sertifikasında, kurs adının “Türkçe” olması

• Mehmet Yiğit ŞENOL

Member
    September 9, 2021 at 10:47 pm

Merhaba; kurs sertifikasındaki kurs adı bilgisinin, İngilizce olması daha hoş olabilir.

“Derin Öğrenme ‘ye Giriş” şeklinde değil, “Introduction to Deep Learning” şeklinde olabilir.

Canlı yayınla farklı bir kişi tarafından belirtilmişti; ben de görüp, geri bildirime katılarak aktarmak istedim.

Tugce Keskin: “sertifikanın ingilizce olması mümkün mü, kurs ismi sertifikada türkçe yazıyor çünkü”

• Ayrıca versiyon kontrol sistemleri kursunun sertifikasında, kurs adı İngilizce olarak paylaşılmıştı.

• Eğitim dilinin Türkçe olmasının belirtilmesi sebebiyle yapılmak isteniyorsa, sağ üst kısımda eğitim dili küçük yazıyla kurs dili belirtilebilir diye düşünmekteyim.

Başka bir görüşünüz, düşünceniz, mantığınız varsa saygı duyarım.

Faydalı olması dileğiyle…

• Yuşah Yağız ÖZTÜRK

Member
    September 13, 2021 at 11:20 am

Merhaba Mehmet Yiğit,
    Sertifika dili önümüzdeki eğitimlerde ingilizce olarak ayarlanacak geri bildirimin için teşekkürler 🙂

• Coskun DURUKAN

Member
    September 15, 2021 at 9:32 pm

Merhabalar,

Ben de aynı fikirdeyim. Acaba, rica etsek sertifikamızda yazan kurs ismin ingilizce olarak düzeltilmesi mümkün müdür?

• Coskun DURUKAN

Member
      September 16, 2021 at 2:44 am

İngilizce’ye çevrilmiş galiba ama LinkedIn’de paylaşınca, paylaşımın hemen altındaki görüntüde hala “Türkçe” yazıyla yayınlanıyor. Ancak, görüntüye tıklayınca “İngilizce” doğrulama asyfası geliyor. Maalesef, yarı Türkçe yarı İngilizce şu anda…

Post’un Linki: https://www.linkedin.com/posts/coskun-durukan-144067128_got-a-new-certificate-on-global-ai-hub-activity-6841822827776143360-n1Od

• Gül Biriz Özkan

Member
        September 22, 2021 at 5:33 pm

Merhaba Coskun DURUKAN, geri bildiriminiz için teşekkürler. Belirttiğiniz durumu test ettim, şu an bir sorun görünmüyor. Muhtemelen geliştirme öncesi paylaşımda bulunduğunuz için paylaşımdaki görsel Türkçe olarak yer alıyor. Yeni paylaşımlarınızda sertifikada bulunan isim ne ise öyle görülecektir LinkedIn’de de.

Viewing 1 - 3 of 3 replies

Log in to reply.

Original Post
0 of 0 posts June 2018
Now