Take the First Step to Artificial Intelligence with the Best! | Certified Introduction to AI, Robotics and Data course is now Free

Join Global AI Hub Now!

x

Activity Forums Forum: Yapay Zekaya İlk Adım Linkedin Hatası

Forum: Yapay Zekaya İlk Adım
  • Linkedin Hatası

• Nazlı Şevval Tezel

Member
    June 13, 2021 at 3:30 pm

Kursu tamamlayıp, sertifikamı aldım. Linkedin hesabıma belgeyi koydum ama daha sonra belgeyi görmek için tıkladığımda “Access to certificate page is disallowed.” uyarısıyla karşılaştım. Şu an belgem gözükmüyor link aracılığıyla. Bu durumda ne yapabilirim ?

• Gül Biriz Özkan

Member
    June 18, 2021 at 9:39 am

Merhaba Nazlı Şevval Tezel, sertifikalarınıza profilinizdeki Courses altındaki Certificates başlığından ulaşabilirsiniz. LinkedIn’deki sorun konusunda ise teknik ekibimizin çalışması devam etmektedir.

İyi dersler 🙂

• Mustafa DURSUN

Member
      August 22, 2021 at 7:48 pm

Merhaba,

Aynı sorun ile karşı karşıyayım. Sertifika doğrulama kodu bulamadım. Sertifika linki bellirli bir süre sonra linkedinden kaldırılıyor. Bu konu hakkında gelişmeleri bekliyorum. Sertifika doğruluma kodu en kolay çözüm olabilir.

iyi günler dilerim.

• Gül Biriz Özkan

Member
        September 21, 2021 at 4:51 pm

Merhaba Mustafa Dursun, yeni özelliğimiz olan LinkedIn’e ekleme özelliği ile LinkedIn’e sertifikanızı eklerseniz, doğrulama kodu otomatik olarak doldurulmuş şekilde profilinize eklenecektir. Bunu yapmak için Profil fotoğrafınıza basınca açılan menüde Certificates başlığına tıklayın ve ilgili eğitim sertifikasına basın. Sertifika görselinin altında Add to Linkedin’e basarsanız sertifikanızı doğrulama kodu ile LinkedIn’e eklemiş olacaksınız 🎊

• Nabi Özcelik

Member
      September 11, 2021 at 10:59 pm

Merhaba, ben de ilk der konusu olan Karşılama ve Giriş bölümünü bitirdim, “complete” butonu çalışmadığından dersi tamamlayamıyorum ve bu sebeple diğer bölümlere de geçemiyorum. Yardımcı olursanız memnun olurum.

• Nabi Özcelik

Member
    September 11, 2021 at 10:58 pm

Merhaba, ben de ilk dersin ilk konusu olan Karşılama ve Giriş bölümünü bitirdim, ancak complete butonu çalışmadığından dersi tamamlayamıyorum ve bu sebeple diğer bölümlere de geçemiyorum. Yardımcı olursanız memnun olurum.

• Gül Biriz Özkan

Member
      September 21, 2021 at 4:53 pm

Merhaba Nabi Özcelik, lütfen karşılaştığınız sorunu Contact başlığından yardım ekibimize iletiniz, hızlıca size yardımcı olacaklar.

Viewing 1 - 3 of 3 replies

Log in to reply.

Original Post
0 of 0 posts June 2018
Now