Take the First Step to Artificial Intelligence with the Best! | Certified Introduction to AI, Robotics and Data course is now Free

Join Global AI Hub Now!

x

Forum: Python’a Giriş
  • Ödev

MERVE ÖZ updated 5 months ago 3 Members · 7 Posts
  • MERVE ÖZ

Member
    May 26, 2021 at 5:12 pm

Ödevleri yine cuma gününe kadar istediğimiz zaman gönderebiliyor muyuz yoksa o gün verilen ödev ertesi güne kadar mı gönderilmeli?

• Gül Biriz Özkan

Member
    May 26, 2021 at 7:05 pm

Merhaba Merve Öz, ödevler gönüllülük esaslı olup herhangi bir zaman şartı aranmamaktadır. Ödevler kendi gelişiminiz için yapabileceğiniz ve GitHub’a yükleyebileceğiniz içeriklerdir. Ama genel olarak eğitimin diğer içerikleri 30 Mayıs Pazar gece yarısına kadar erişime açık kalacaktır.

• MERVE ÖZ

Member
      May 26, 2021 at 7:20 pm

Merhaba, cevabınız için teşekkür ederim ancak şunu merak etmiştim açıkçası:Ben 3. günün canlı dersini izleyebilmek için ödevi boş gönderdim ancak 2. günün ödevini daha sonra yapıp gönderme imkanım var mı ve 2. gün sonunda nasıl gönderebilirim?

• Karcan Ozbal

Member
        May 26, 2021 at 7:27 pm

Merhaba, 2. güne geri dönüp ödeve tıkladığında tekrardan gönderebilirsin.

Aynısı geçmiş sınavlar içinde geçerli.

• MERVE ÖZ

Member
          May 26, 2021 at 7:34 pm

Teşekkür ederim, şimdi anladım. Bu özellik gerçekten yararlı ve kullanışlı olmuş,kutlarım

• Gül Biriz Özkan

Member
        May 26, 2021 at 7:37 pm

Tabii ki, eğer ödev sayfasına geri dönerseniz tekrar gönderme hakkınız olacaktır.

• MERVE ÖZ

Member
          May 26, 2021 at 9:07 pm

Teşekkürler:)

Viewing 1 - 2 of 2 replies

Log in to reply.

Original Post
0 of 0 posts June 2018
Now