Take the First Step to Artificial Intelligence with the Best! | Certified Introduction to AI, Robotics and Data course is now Free

Join Global AI Hub Now!

x

Activity Forums Forum: AI Summer Camp Sınavsız Sertifika ?

Forum: AI Summer Camp
  • Sınavsız Sertifika ?

• Burak Abdulbaki Ulu

Member
    August 20, 2021 at 12:17 am

Merhabalar, ben dersleri sonradan izleyerek takip ediyordum. Ben hatırlamıyorum ancak eğer herhangi bir bildirim gönderdiyseniz veya duyuru yaptıysanız kaçırmış da olabilirim. Dolayısıyla da son dersin hemen ardına sınav yapılacağını da bilmiyordum. Bundan sonraki süreçte tekrardan (yeni bir)sınava girme şansımız var mı acaba ? Yoksa da benim gibi sınava giremeyenler yine de sertifika alacak mı ? Teşekkürler.

• Tesnim Gulsen

Member
    August 20, 2021 at 10:54 am

Ders esnasında 10 gün boyunca açık bırakılacağı söylenmişti.

• This reply was modified 2 months, 1 week ago by  Tesnim Gulsen.
  • Yuşah Yağız ÖZTÜRK

Member
    August 20, 2021 at 11:14 am

Merhaba Arkadaşlar,
    Eğitimler sonucunda yapılacak sınavdan en yüksek puanı alan 3 kişinin tensorflow sınavı ücreti karşılanacağını belirtmiştik. Platformumuzdan tüm kursları mark completed yaparak sınavsız sertifika alabilirsiniz.

• Mustafa Bozkaya

Member
      August 20, 2021 at 9:52 pm

Eğitimler sonunda hemen sınav yapılacağı soylenmemisti

• Yuşah Yağız ÖZTÜRK

Member
        August 20, 2021 at 10:13 pm

Merhaba,

Eğitimlerde bu durum söylendi, eğitimcilerimiz sizlere bu eğitimlerden sonra sınav olacağınızı sınav sonucuna göre TensorFlow sınav ücretinizin karşılanacağı belirtilmişti.

• Burak Abdulbaki Ulu

Member
      August 20, 2021 at 10:52 pm

Cevabınız için teşekkürler. ?

• Mustafa Bozkaya

Member
    August 20, 2021 at 10:27 pm

Böyle sınavlar genelde bir iki gün açık olur. Ama yapıp yapılmadığını görmüyorum. Sınav atanmamış.

• Yuşah Yağız ÖZTÜRK

Member
      August 20, 2021 at 10:32 pm

Son gün olan NLP eğitimi içerisindeyken sınava erişim linki paylaşıldı. Canlı dersleri takip etmenizin önemini böyle açıklayabilirim. Sınav süresi 75 dakika olarak belirlendi ve sınava erişim açıldı . Süre sonunda erişime kapatıldı.

Viewing 1 - 4 of 4 replies

Log in to reply.

Original Post
0 of 0 posts June 2018
Now