Take the First Step to Artificial Intelligence with the Best! | Certified Introduction to AI, Robotics and Data course is now Free

Join Global AI Hub Now!

x

Activity Forums Forum: Yapay Zekaya İlk Adım Yapay Zekaya İlk Adım Alıştırma Soruları

Forum: Yapay Zekaya İlk Adım
  • Yapay Zekaya İlk Adım Alıştırma Soruları

• İrem Aylin Yüksel

Member
    September 23, 2021 at 4:05 pm

A110 Alıştırma sorularının ikinci sorusunda; yetenekleri sürükleyip bırakarak, ilgili insan zekası türleri ile eşleştirmemiz isteniyor fakat ilgili zeka türleri soruda bulunmadığı için eşleştirme yapamıyorum. Alıştırma sorularını tamamlayamadığım içinde eğitime devam edemiyorum.

• Support Team

Member
    September 24, 2021 at 9:51 am

Merhaba İrem Aylin Yüksel,

“sort elements” başlığı altındaki öğeleri, “Sosyal zeka, Görsel ve uzamsal zeka…” gibi kutularda bulunan boş alana yerleştirmelisin.

Herhangi bir teknik sorunla karşılaşma durumunda support@gmail.com adresinden bize ulaşabileceğini unutma!

• İlyas Dedegil

Member
      October 4, 2021 at 7:29 pm

Aynı sorun bende de var. Sürüklenecek kısımlar var ama sürüklenen kısımların bırakılacağı söylediğiniz zeka türleri kutucukları ekranda yok ya da ben mi bulamıyorum ?

• Support Team

Member
        October 6, 2021 at 10:33 am

Merhabalar,

Yaşadığınız sorunu teknik ekibe ilettik. En kısa sürede çözüleceğini bilmenizi isteriz.

Teşekkürler.

Viewing 1 - 2 of 2 replies

Log in to reply.

Original Post
0 of 0 posts June 2018
Now