Akbank

Akbank ile Yapay Zeka Eğitimlerine Hoş Geldiniz!

Akbank ve Global AI Hub iş birliğinde yapay zeka ve modern dijital teknolojiler alanlarında, okuryazarlık ve temel bilgi seviyesi edinmeniz için özenle hazırlanan bootcamp programlarına katılarak yapay zeka alanında kariyerinize ve kendinize ilk yatırımınızı yapın!

Önemli Tarihler

Yapay Zekaya ve Geleceğin Teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

Python Programlama Dili ile yeteneklerini geliştir!

İstatistik ve Matematik ile en doğru analiz yöntemlerini öğren!

Makine Öğrenmesi ile yapay zekaya ilk adımını at!

Bu Eğitim Yolculuğunda Katılımcıları Neler Bekliyor?

Yapay Zeka günümüz teknolojilerinde büyük bir öneme sahiptir. Gelecek nesillerin yapay zeka ile her anlamda birlikte yaşayacağı bir çağa giriş yapmaya başladığımızı bilmemiz gerek. Yapay Zeka Okuryazarlığı bootcamp’i ile Yapay Zeka’nın ne olduğunu ve bu algoritmaların nasıl çalıştığını iyi bilmek gerekir. Geleceğinizi şekillendirmek ve gelecekte Yapay Zeka sistemlerinin nasıl çalıştığını bilmek sizler için büyük bir deneyim olacaktır. Sizlerin de bu bootcamp’de yerini alması kariyerinizde önemli bir yer edinecektir. Sonraki durağımız Python Bootcamp! Bir programlama dili öğrenmek yapay zeka alanı için çok önemli bir konu. Dünyanın en önemli programlama dilleri arasında olan ve yapay zeka alanında en çok kullanılan Python Programlama dilini Python Bootcamp’e katılarak yepyeni bir deneyim ile öğrenmeye başlayacaksınız. Temel programlama eğitimi alarak, birçok karmaşık problemi bilgisayar bilimleri tekniklerini kullanarak nasıl çözebileceğinizi öğreneceksiniz.  

Ardından Veri Analizi bootcamp’ine katılarak Veriden doğru sonuçlar çıkarmayı, istatistik ve matematik bilimlerini kullanarak nasıl kesin ve güçlü sonuçlar elde edebileceğinizi öğreneceksiniz. En büyük destekçiniz olan NumPy ve Pandas kütüphanelerini kapsamlı bir şekilde öğrenerek bir sonraki durağımız olan Makine Öğrenmesi Bootcamp’ine katılabilirsiniz. Makine Öğrenmesi yapay zeka alanındaki aslında teorik açıdan ilk durak olacak. Bu bootcamp ile beraber, katılımcılar tüm verileri Python ile beraber inceleyecek, daha sonra veri üzerinde işlemler yapacak, veriyi düzenleyerek bir makine öğrenimi algoritması ile tahminlemelerde bulunabilecekler. Geleneksel makine öğrenimi algoritmaları ile beraber, günümüzde en yaygın olarak kullanılan algoritmalar ve gerçek dünya verisetleri ile kariyer yolculuklarına büyük bir adım atmış olacaklar. 

Bu benzersiz yolculuktan ücretsiz yararlanmak için tek yapmanız gereken eğitim sayfalarında sağ tarafta yer alan “Login to Enroll” butonuna basarak öncelikle platformumuza kaydolmanız gerekmektedir. Platforma üye olduktan sonra eğitim sayfasını tekrar ziyaret etmeniz ve “Take this Course” butonuna tıklamanız kaydınızı tamamlamak için yeterlidir.

Partnerlik Hakkında