Aygaz ile Modern Dijital Teknoloji Yolculuğu

Aygaz ile Modern Dijital Teknoloji Yolculuğuna Hoş Geldiniz!

Aygaz ve Global AI Hub iş birliğinde yapay zeka ve modern dijital teknolojiler alanlarında, okuryazarlık ve temel bilgi seviyesi edinmeniz için özenle hazırlanan 5 bootcamp ve 1 eğitimden oluşan bu kapsamlı programda yerinizi alın!


Önemli Tarihler

Yapay Zekaya ve Geleceğin Teknolojileri hakkında detaylı bilgiler

Python Programlama Dili ile yeteneklerini geliştir!

İstatistik ve Matematik ile en doğru analiz yöntemlerini öğren!

Makine Öğrenmesinin temellerini uzman eğitmenlerin eşliğinde keşfet!

Günümüz teknolojilerinde kullanılan en güçlü yapıları öğrenme imkanı yakala!

RPA dünyasındaki büyüleyici imkanları öğrenmeye hazır mısın?

Bu Eğitim Yolculuğunda Katılımcıları Neler Bekliyor?

Bootcamp yolculuğumuz ilk olarak Yapay Zeka konusunda temel bilgilere sahip olacakları Yapay Zeka Okuryazarlığı Bootcamp’i ile başlıyoruz. Daha sonrasında Hiperotomasyon Eğitimini başarıyla bitiren katılımcılarımız UiPath tarafından hazırlanmış geleceğimizi değiştiren RPA ile tanışma fırsatı yakalayacaklar. Bu eğitimin hemen ardından Python Programlama dilinin temellerini öğrenerek yapay zeka alanında yaygın olarak kullanılan algoritmaları kavramalarını sağlamak için Python Bootcamp’e katılacaklar. Katılımcıların karmaşık problemleri en kolay şekilde çözmelerini sağlamak istiyoruz. Bu sebeple bu bootcamp onlar için büyük bir önem arz etmektedir. Bir sonraki durağımız Veri Analizi Boootcamp’i olacak. Bu programdan önce Python bilgisi de edinmiş olan katılımcılar, NumPy, Pandas, Matplotlib ve Seaborn gibi kütüphanelerle çalışmayı öğrenecekler. Böylece veriyi anlama, anlamlandırma, yorumlama, veri temizleme ve analiz etme süreçleri deneyimlemiş olacaklar. Beşinci durağımız Makine Öğrenimi Bootcamp’i olacak. Bu programda makine öğrenimi algoritmalarını derinlemesine öğrenerek geleneksel yapay zeka modelleri ile tanışacaklar.

Bu uzun soluklu öğrenim sürecinin ardından son bootcamp’imiz olan Derin Öğrenme Bootcamp’ine yelken açacağız. Katılımcılar, bir önceki bootcampimiz olan makine öğrenmesi bootcamp’inde öğrendikleri geleneksel ve bu alanında yaygın olarak kullanılan algoritmaları öğrenmiş olarak kompleks problemleri nasıl çözebileceklerini öğrenecekler. Bu nedenle CNN, RNN gibi yapıların yapısını inceleyerek ve bir Derin Öğrenme modelinin nasıl çalıştığını, son teknoloji sistemlerde yapay zekanın nerelere geldiğini basit ve pratik örnekler ile öğrenerek yolculuğumuzu bu alanda deneyimli eğitmenlerimizin destekleri ile sonlandıracaklar. Bu yolculuk sonunda modern dijital teknoloji alanlarında kapsayıcı bir bilgi birikime sahip olacaklar.

Aygaz ve Global AI Hub iş birliğiyle çıkacağınız bu benzersiz yolculuktan ücretsiz yararlanmak için tek yapmanız gereken yukarıdaki “Kayıt Ol” butonuna basmak olacak.  Eğer platforma kaydolmadıysanız, öncelikle platformumuza kaydolmanız gerekmektedir. Platforma üye olduktan sonra başvuru sayfasını tekrar ziyaret etmeniz ve “Hemen Başvur” butonuna tıklamanız kaydınızı tamamlamak için yeterlidir.

Partnerlik Hakkında