Enerjisa ile Veri Analizi Eğitimi

"EnerjiSA" ile Veri Analizi Eğitimine Hoş Geldiniz!

EnerjiSA ve Global AI Hub iş birliğinde modern dijital teknolojiler ve yapay zeka alanında okuryazarlık ve temel bilgi seviyesi edinmek için hemen bu ücretsiz “Veri Analizi” eğitiminde yerinizi alın!

Önemli Tarihler

Days
Hours
Minutes

Program Hakkında

Global AI Hub ve EnerjiSA «10million.AI» iş birliğinde, Türkiye’de katılımcıların yapay zeka teknolojileri konusunda farkındalıklarının artırılması ve ücretsiz bir şekilde eğitilmesi amaçlanmaktadır. Cinsiyet eşitliğini odağımıza aldığımız bu projede, katılımcıların en az yarısının kadın olması hedeflenmektedir. Genç yetenekler ve profesyonellerin modern dijital teknolojilere dair farkındalık ve okuryazarlık kazanmaları, bir sonraki adımda bu alanlara dair fikir üretmeleri ve ilgi alanlarını belirleyip yönelmeleri desteklenecektir. Bu hedefler doğrultusunda Women in AI ile başlattığımız iş birliğimiz Veri Analizi eğitimi ile devam etmektedir. Veri Analizi eğitimi sayesinde hem gelişen teknolojiler hakkında Türkiye’de okur-yazarlık seviyesini artıracağız hem de teknoloji alanında cinsiyet eşitliği adına hep birlikte bir adım atacağız.

Nasıl Katılırım?

Program kapsamında düzenlenecek tüm eğitim ve etkinliklere bu sayfa üzerinden ulaşabileceksiniz. Ücretsiz eğitimlere ve Global AI Hub’ın sunduğu tüm fırsatlara ulaşmak için yapmanız gerekenler ise çok basit:

Sizler için özgün kaynaklarla hazırlanan Veri Analizi eğitimiyle verilerinizin üzerinde hakimiyet kurun!

Partnerlik Hakkında