Take the First Step to Artificial Intelligence with the Best! | Certified Introduction to AI, Robotics and Data course is now Free

Join Global AI Hub Now!

x

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi & Global AI Hub işbirliğinde sunulan “Yapay Zeka Eğitim Seferberliği” Eğitimlerine Hoş Geldiniz!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, İsviçre merkezli Global AI Hub ile işbirliğinde “Yapay Zeka Eğitim Seferberliği”ni başlatıyor. Eğitim seferberliği kapsamında Gaziantep’de yaşayan tüm bireyler, yapay zeka, robotik, kodlama konularında dünya standartlarında hazırlanmış hem teknik hem teknik olmayan eğitimlere Global AI Hub platformu üzerinden ücretsiz olarak erişimi sağlayabilecekler.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi önderliğinde, Gaziantep Bilişim A.Ş., Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, Akıllı Kent Gaziantep’in de destekleri ile Gaziantep’de yaşayan en az 50.000 kişinin yapay zeka, robotik ve kodlama alanlarında farkındalık kazanması ve eğitilmesi hedefleniyor. Gaziantep’de ‘Yapay Zeka, Robotik, Kodlama’ farkındalığını ciddi ve örnek bir şekilde artırmak aynı zamanda ciddi bir eğitim hamlesi ile çok sayıda insanımıza ve yeteneğimize dünya kalitesinde hem teknik hem teknik olmayan eğitimlere katılma imkânı yaratacağımız bu projeye Gaziantep’de yaşayan herkesi davet ediyoruz!

Program kapsamında düzenlenecek tüm eğitim, webinar, seminer ve etkinliklere bu sayfa üzerinden ulaşabiliyor olacaksınız. Ücretsiz eğitimlere ve Global AI Hub’ın sunduğu tüm fırsatlara ulaşmak için yapmanız gerekenler ise çok basit:

 • Sayfanın sağ üst köşesindeki “Join now” butonuna tıklayarak, Global AI Hub platformuna üye olmak,
 • Mail hesabınıza gelen aktivasyon mailine tıklayarak hesabınızı aktifleştirmek,
 • Son olarak da bu eğitim seferberliği kapsamında aşağıda sunulan eğitimlerden katılmak istediğiniz eğitime tıklamak, eğitimleri başarı ile bitirmek ve sertifikanızı almak.
 • Yapay Zekaya İlk Adım

  Modern dijital ve yapay zeka teknolojilerinin sunduğu büyüleyici yeni fırsatları keşfedin.
 • Python'a Giriş

  Eğitmenlerimizin özgün kaynaklarıyla hazırladığı Python eğitimi ile Yapay Zeka Çağı'na ilk adımınızı atın!
 • Makine Öğrenmesine Giriş

  Özenle hazırlanmış bu kurs ile geleceğin alanı olan Makine Öğrenmesi'ne hızlı ve efektif bir giriş yapın!
 • Derin Öğrenme'ye Giriş

  Bu kurs ile Makine Öğrenmesi'nin sonraki adımı olan Derin Öğrenme'yi öğrenerek Yapay Zeka çağında yerinizi alın!
 • Versiyon Kontrol Sistemler

  Yazılımda önemli olan Versiyon Kontrol Sistemleri'ni özenle hazırlanan eğitimimizle öğrenmeye hazır mısınız?
 • Veri Görselleştirme

  Özenle hazırlanan Veri Görselleştirme eğitimi ile Veri Bilimi Dünyası'ndaki yerinizi alın!