Nilüfer Belediyesi

Bursa Nilüfer Belediyesi & Global AI Hub İşbirliğinde “Yapay Zeka Eğitim Seferberliği” 2022’de Devam Ediyor!

Bursa Nilüfer Belediyesi İnovasyon Merkezi, Global AI Hub Türkiye işbirliği Uludağ Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi ve Bursa Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi desteğiyle gerçekleşen “Yapay Zeka Eğitim Seferberliği” büyük bir hızla devam ediyor. Projeyle katılımcıların yapay zeka, robotik, kodlama konularında hem teknik hem teknik olmayan eğitimlere ücretsiz olarak erişimi sağlanıyor.

Program kapsamında düzenlenecek tüm eğitimlere, webinar, seminer ve etkinliklere bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdan katılmak istediğiniz eğitime tıklamanız ve açılacak olan sayfada sağdaki “Take this course” butonuna tıklayıp üyeliğinizi oluşturmanız. Daha sonrasında kayıt olduğunuz mail hesabına gelen aktivasyon maili ile hesabınızı aktive ederek eğitimlere ücretsiz katılabilir ve sertifikanızı alabilirsiniz.

Bursa Nilüfer İnovasyon Merkezi ile Gerçekleştirilecek Webinarlar

Temmuz Webinarı - Konu: Genel Yapay Zekâ Tanımı

29/07/2022 - Saat: 19:00

Yapay Zeka teknolojileri, dünyamızı inanılmaz bir hızla fethediyor ve temelden değiştiriyor. Gün geçtikçe ekonomimiz, toplumumuz ve hayatımızdaki diğer tüm yönler üzerinde giderek daha fazla önemli bir etkiye sahip oluyor. Sesli asistanlardan sohbet robotlarına, otonom araçlardan insansı robotlara tüm bu teknolojiler verimliliği ve yaşam kalitesini artırmak için yeni fırsatlar sunuyor. Bu nedenle, hepimiz bu yeni fırsatlardan en iyi şekilde nasıl yararlandığımızı ve aynı zamanda AI ile ilgili olan tuzaklar, riskler ve tehditlerden nasıl kaçınılacağını öğrenmeliyiz. 

 

Bursa Nilüfer Belediyesi İnovasyon Merkezi ve Global AI Hub işbirliğinde başlatılan eğitim seferberliği bünyesinde gerçekleştirilecek olan bu webinarda da bu konular üzerinde durulacak ve bu eğitim seferberliği kapsamındaki fırsatlar paylaşılacak.

Bu Eğitim Yolculuğu Kapsamında Hazırlanmış Sertifikalı Eğitimlerimize Kaydolun!

Eğitimlere kaydınızı yaptırmak için eğitim sayfasında sağ tarafta yer alan “Login to Enroll” butonuna basarak öncelikle platformumuza kaydolmanız gerekmektedir. Platforma üye olduktan sonra eğitim sayfasını tekrar ziyaret etmeniz ve “Start Course” butonuna tıklamanız kaydınızı tamamlamak için yeterlidir.

 • Yapay Zekaya İlk Adım

  Modern dijital ve yapay zeka teknolojilerinin sunduğu büyüleyici yeni fırsatları keşfedin.
 • Python'a Giriş

  Eğitmenlerimizin özgün kaynaklarıyla hazırladığı Python eğitimi ile Yapay Zeka Çağı'na ilk adımınızı atın!
 • Makine Öğrenmesine Giriş

  Özenle hazırlanmış bu kurs ile geleceğin alanı olan Makine Öğrenmesi'ne hızlı ve efektif bir giriş yapın!
 • Derin Öğrenme'ye Giriş

  Bu kurs ile Makine Öğrenmesi'nin sonraki adımı olan Derin Öğrenme'yi öğrenerek Yapay Zeka çağında yerinizi alın!
 • Versiyon Kontrol Sistemler

  Yazılımda önemli olan Versiyon Kontrol Sistemleri'ni özenle hazırlanan eğitimimizle öğrenmeye hazır mısınız?
 • Veri Görselleştirme

  Özenle hazırlanan Veri Görselleştirme eğitimi ile Veri Bilimi Dünyası'ndaki yerinizi alın!
 • Veri Analizi

  Sizler için özgün kaynaklarla hazırlanan Veri Analizi eğitimiyle verilerinizin üzerinde hakimiyet kurun!