TİÜ Veri Görselleştirme Eğitimi

TİÜ ile Veri Görselleştirme Eğitimine Hoş Geldiniz!

Global AI Hub ve TİÜ iş birliğinde modern dijital teknolojiler ve veri alanında okuryazarlık ve temel bilgi seviyesi edinmek için hemen bu ücretsiz “Veri Görselleştirme” eğitimine katılın!

Önemli Tarihler

Days
Hours
Minutes

Program Hakkında

«10million.AI» sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirilen Global AI Hub ve TİÜ iş birliğinde, Türkiye’de katılımcıların yapay zeka teknolojileri konusunda farkındalıklarının artırılması ve ücretsiz bir şekilde eğitilmesi amaçlanmaktadır. Cinsiyet eşitliğini odağımıza aldığımız bu projede, katılımcıların en az yarısının kadın olması hedeflenmektedir. Genç yetenekler ve profesyonellerin modern dijital teknolojilere dair farkındalık ve okuryazarlık kazanmaları, bir sonraki adımda bu alanlara dair fikir üretmeleri ve ilgi alanlarını belirleyip yönelmeleri desteklenecektir. Bu hedefler doğrultusunda “Yapay Zekaya Giriş” ile başlattığımız iş birliğimiz Veri Görselleştirme eğitimi ile devam etmektedir. Veri Görselleştirme eğitimi sayesinde hem gelişen teknolojiler hakkında Türkiye’de okur-yazarlık seviyesini artıracağız hem de teknoloji alanında cinsiyet eşitliği adına hep birlikte bir adım atacağız.

Nasıl Katılırım?

Program kapsamında düzenlenecek tüm eğitim ve etkinliklere bu sayfa üzerinden ulaşabileceksiniz. Ücretsiz eğitimlere ve Global AI Hub’ın sunduğu tüm fırsatlara ulaşmak için yapmanız gerekenler ise çok basit:

Özenle hazırlanan Veri Görselleştirme eğitimi ile Veri Bilimi Dünyası'ndaki yerinizi alın.Hemen kayıt ol ve yerini kap!

Partnerlik Hakkında