TOBB

TOBB ve TOBB ETÜ İş Birliğinde “Yapay Zekâ Eğitim ve Farkındalık Projesi” Eğitimlerine Hoş Geldiniz!

Dijitalleşen dünyada yapay zekâ teknolojileri ile ilgili farkındalık ve eğitim süreçlerini arttırmak, katma değerli projeler geliştirilmesini sağlayarak yapay zekâ ekosistemine katkıda bulunmak ve oluşacak iş fırsatlarına kalifiye insan gücü sağlayabilmek adına Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), TOBB ETÜ ve Global AI Hub işbirliğinde “Yapay Zekâ Eğitim ve Farkındalık Projesi” hayata geçirilmiştir.

Global AI Hub’ın “10Million.AI” projesi kapsamında gerçekleşen bu işbirliği kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı’nın da katkılarıyla, dünya standartlarında meslek lisesi öğrencilerine yönelik hazırlanan yapay zeka eğitim programı hazırlanmıştır. 

Etkinlik sonrası Global AI Hub’ın “10Million.AI” projesi kapsamında gerçekleştirilen, dünya standartlarında hazırlanmış diğer eğitimleri de bu etkinlik sayfası üzerinden takip edebilir ve kendini yapay zeka teknolojileri alanında geliştirmeye devam edebilirsin. Eğitimlerde görüşmek üzere!”

 

Bu Eğitim Yolculuğu Kapsamında Hazırlanmış Sertifikalı Eğitimlerimize Kaydolun!

Eğitimlere kaydınızı yaptırmak için eğitim sayfasında sağ tarafta yer alan “Login to Enroll” butonuna basarak öncelikle platformumuza kaydolmanız gerekmektedir. Platforma üye olduktan sonra eğitim sayfasını tekrar ziyaret etmeniz ve “Take this Course” butonuna tıklamanız kaydınızı tamamlamak için yeterlidir.

  • Yapay Zekaya İlk Adım

    Modern dijital ve yapay zeka teknolojilerinin sunduğu büyüleyici yeni fırsatları keşfedin.
  • Python Programlama'ya Giriş

    Eğitmenlerimizin özgün kaynaklarıyla hazırladığı Python eğitimi ile Yapay Zeka Çağı'na ilk adımınızı atın!
  • Veri Görselleştirme

    Özenle hazırlanan Veri Görselleştirme eğitimi ile Veri Bilimi Dünyası'ndaki yerinizi alın!