Viatris ile Sağlıkta Yapay Zeka Eğitim Kampı​

Viatris ile Sağlıkta Yapay Zeka Eğitim Kampı

Dünyanın en büyük yapay zeka platformu olan Global AI Hub ve sağlık sektörünün dijitalleşmede öncü şirketi Viatris’ten, sağlık sektörü öğrencilerine özel inanılmaz bir eğitim bursu fırsatı!

Önemli Tarihler

Gün
Saat
Dakika
Employee_Female Scientist Writing On Board (1)

Program Hakkında

Yapay zeka okuryazarlığını tüm sektörlerde artırmayı hedefleyen misyonumuzla ilerlediğimiz bu yolculukta, Viatris* ile birlikte şimdi sağlık alanında yepyeni ve güçlü bir adım atıyoruz.

Hemen aşağıda bulunan başvuru formunu doldurun, “Bu eğitim programını neden almalısınız?” sorusuna en iyi cevabı verin ve bu önemli programın parçası olacak 100 kişiden biri olma şansını yakalayın! Başvuranlardan seçilecek 100 kişiyle gerçekleştireceğimiz kampımızın sonunda başarılı olan 3 kişiye premium eğitimlerimizden Sağlıkta Yapay Zeka Eğitimi – I hediye edilecektir.

Başvuru Kriterleri

Modern dijital ve yapay zeka teknolojilerinin sunduğu büyüleyici yeni fırsatları keşfedin.

Yaşam bilimleri ve sağlık sektörünün tüm alanlarında en heyecan verici yapay zeka ve dijitalleşme fırsatlarını keşfedin.

Toplumumuz ve hepimiz için yapay zekanın fırsatları ve tehditleri ile ilgili küresel perspektifleri keşfedin.

Yaşam bilimleri ve sağlık sektörünün tüm alanlarında en heyecan verici yapay zeka ve dijitalleşme fırsatlarını keşfedin.

Partnerlik Hakkında

(*)Viatris, Türkiye’de Meda Pharma İlaç San.ve Tic.Ltd.Şti ve Pfizer İlaçları Ltd.Şti (Viatris Inc.’in bir yan kuruluşu) olmak üzere iki ayrı kuruluş altında faaliyet göstermektedir.

iş birliğinde gerçekleşecek bu eğitim serüveninin bir parçası ol!