Global AI Hub Yapay Zeka Zirvesi

Global AI Hub Yapay Zeka Zirvesi

Dünyanın en büyük yapay zeka platformu olan Global AI Hub ve Türkiye’nin önde gelen öğrenci topluluklarıyla beraber gerçekleştirdiğimiz bu zirvede, bambaşka bir deneyim seni bekliyor. Yapay Zeka’nın farklı sektörlerdeki konumlarını görebileceğin bu zirveye hemen başvur!

Önemli Tarihler

Days
Hours
Minutes
futuristic-5g-wireless-network-a

Program Hakkında

Yapay zekayı birçok farklı alanda tanıma fırsatını yakalayacağın bu zirveyi sakın kaçırma! Günümüzün popüler konuları olan sağlık,eğitim, pazarlama, fintech, inşaat, sanat, şehircilik ve ulaşımda yapay zekanın yerini alanında uzman kişilerle birlikte keşfet.

Etkinliğimiz alanında uzman değerli konuşmacılarımız ile başlayacak. Yapay zekanın farklı sektörlerdeki etkisinden, sektörlerdeki gelişim süreclerinden bahsedilecek bu zirvede yapay zekanın hayatımızdaki önemini somut bir şekilde göreceksin.

Etkinliğimizin amacı, yapay zekanın farklı alanı ile ilgilenen katılımcıları bir araya getirmek ve yapay zekanın farklı alanlardaki uygulamaları hakkında farkındalık kazandırmaktır.

Nasıl Katılırım?

Program kapsamında düzenlenecek tüm eğitim ve etkinliklere bu sayfa üzerinden ulaşabileceksiniz. Ücretsiz eğitimlere ve Global AI Hub’ın sunduğu tüm fırsatlara ulaşmak için yapmanız gerekenler ise çok basit:

Partnerlik Hakkında