Teknoloji ile Üretelim

"Teknoloji ile Üretelim Platformu" ile
Eğitim Yolculuğuna Hoş Geldiniz!

Global AI Hub ve Teknoloji ile Üretelim Platformu iş birliğinde yapay zeka ve modern dijital teknolojiler alanlarında okuryazarlık ve temel bilgi seviyesi edinerek dijital geleceğe ilk adımınızı atın!

Bu program, Teknoloji ile Üretelim Platformu çatısı altında bulunan Lenovo, İTÜ Arı Teknokent, Future Bright Group, Index Grup, Arena Bilgisayar, Penta Teknoloji, Koyuncu Elektronik ve TEGV katkılarıyla hayata geçirilmiştir.


Aşağıdaki etkinlikler Yapay Zekaya İlk Adım ve Herkes için Hiper Otomasyon eğitimlerimizin açılış webinarlarıdır. Bu webinarlarda, sektörün önde gelen uzman ve liderlerinden yapay zeka ve hiper otomasyon alanlarına yönelik görüşleri ve tavsiyelerini dinleyebilirsiniz. Webinar sonunda takip edeceğiniz online eğitimlere aşağıdaki kurs kataloğundan ulaşabilirsiniz. Sertifikanızı alabilmek için online eğitimleri tamamlamanız gerekmektedir.

Webinarlara kaydınızı yaptırmak için etkinlik sayfasında sağ tarafta yer alan “Login to Enroll” butonuna basarak platformumuza kaydolmanız gerekmektedir. Platforma zaten üye iseniz “Take this Course” butonuna tıklamanız yeterlidir.

 • Yapay Zekaya İlk Adım Webinarı / 28 Haziran

  Global AI Hub ve Teknoloji ile Üretelim Platformu iş birliğinde düzenlenen harika bir webinar ve dünya standartlarında hazırlanan dolu dolu bir eğitim ile yapay zekâ dünyasına giriş yapmaya hazır mısınız?
 • Herkes için Hiper Otomasyon Webinarı

  Hiper Otomasyon hakkında hem sektöre ve yeni iş fırsatlarına dair bilgi edineceğiniz hem de Herkes için Hiper Otomasyon eğitimine giriş yapacağınız bir etkinliğe hazır mısınız?

Bu Eğitim Yolculuğu Kapsamında Hazırlanmış Sertifikalı Eğitimlerimize Kaydolun!

Eğitimlere kaydınızı yaptırmak için eğitim sayfasında sağ tarafta yer alan “Login to Enroll” butonuna basarak platformumuza kaydolmanız gerekmektedir. Platforma zaten üye iseniz “Take this Course” butonuna tıklamanız yeterlidir.

 • Yapay Zekaya İlk Adım

  Modern dijital ve yapay zeka teknolojilerinin sunduğu büyüleyici yeni fırsatları keşfedin.
 • Python’a Giriş

  Eğitmenlerimizin özgün kaynaklarıyla hazırladığı Python eğitimi ile Yapay Zeka Çağı'na ilk adımınızı atın!